Na jezeru Čabraji održan Međužupanijski kup u ribolovu na šarana

Vijesti

Na natjecanju su sudjelovali pobjednici županijskih liga u  šaranskom ribolovu iz tri županije. Radi se o klubovima iz Koprivničko-križevačke županije, Bjelovarsko- bilogorske i Požeško-slavonske županije.

Kvalifikacija za  o natjecanje su županijsko prvenstvo u ribolovu šarana, iz kojeg četiri najbolje ekipeo odlaze na međužupanijski kup. Ovo godine najbolja je bila ekipa Slavija Severin s ulovljenih 71,655 kilograma. Drugo mjesto osvojili su ribiči iz ŠRK-a Slavonac Lipik s ulovljenih 53,455 kilograma. Treće mjesto pripalo je ŠRU-u Ulovi-pusti s 36,215 ulovljenih kilograma. Četvrto mjesto osvojila je ekipa  ŠRK Graničar Ždala s ulovljenih  28,66 kilograma ribe. Ekipa ŠRK Hlebine Hlebine osvojila je šesto mjesto, dok jeŠRK  Drava Hlebine bila osma, a domaćini ŠRK Križevci osvojili su 11. mjesto.

Nagrade najboljim ekipama predali su gradonačelnik Križevaca Mario Rajn i predsjednik ŠRS Kc-kž Ivan Petak.