Proglašenje pobjednika liga HŠRS-a za 2014. godinu

Vijesti
HM1_3500Proglašenje pobjednika liga HŠRS-a za 2014. godinu održano je u hotelu Podravina Koprivnici.  Najbolje ekipe i pojedinci iz Hrvatske  primili su zaslužene nagrade koje su im uručili predsjednik HŠRS-a g. Vladimir Sever, zamjenik župana g. Ivan Pal, predsjednik zajednice sportova Kc-kž g. Stanislav Lovković i predsjednik ŠRS KC-kž g.Ivan Petak. Najbolje rezultate u Hrvatskim ribolovnim ligama ostvarili su ribički klubovi iz Međimurske i  Varaždinske  županije te grada Zagreba.  U disciplinama ribolov pastrva i kasting najbolji su bili klubovi sa područja Ogulina, Čabra, Knina i Sinja.

 

 

Najbolji ribolovci u 2014. godini

Prvenstvo Hrvatske 2014. u lovu ribe udicom na plovak

1. liga, seniori ekipno:
1. ŠRD Rak iz Rakitja
2. ŠRD Glavatica Pfeifer iz Preloga
3. ŠRK Varaždin Interland iz Varaždina

1.liga, seniori pojedinačno:
1. Mladen Kečkeš, ŠRD Rak iz Rakitja
2. Kristijan Kosmačin, ŠRK Varaždin Interland iz Varaždina
3. Alan Perko, ŠRD Glavatica Pfeifer iz Preloga

2. liga-istok, seniori ekipno:
1. ŠRD Sava iz Županje
2. ŠRD Belišće iz Belišća
2. ŠRU Mrena iz Nove Gradiške

2. liga-istok, seniori pojedinačno:
1. Željko Vrankić, ŠRD Sava iz Županje
2. Matija Vidaković, UŠR Belišće iz Belišća
3. Krunoslav Lešić, ŠRD Sava iz Županje

2. liga-zapad, seniori ekipno:
1. ŠRK Zagreb Topfishing iz Zagreba
2. ŠRK TPK iz Zagreba
3. ŠRK Trnje Jagi iz Zagreba

2. liga-zapad, seniori pojedinačno:
1. Marko Pavić, ŠRK Topfishing iz Zagreba
2. Elvis Šinko, ŠRK Topfishing iz Zagreba
3. Željko Baltić, ŠRK Topfishing iz Zagreba

2. liga-sjever, seniori ekipno:
1. ŠRD Klen iz Svete Marije
2. ŠRK Azzurro iz Varaždina
3. B-Šport iz Koprivnice

2. liga-sjever, seniori pojedinačno:
1. Darko Kolarić, ŠRD Klen iz Svete Marije
2. Dragutin Peter, ŠRD Klen iz Svete Marije
3. Davor Florijanić, ŠRK Azzurro iz Varaždina

3. liga-istok, seniori ekipno:
1. ŠRU Bačica iz Cernika
2. ŠRU Starovirac iz Otoka
3. NRRK Esseker iz Osijeka

3. liga-istok, seniori pojedinačno:
1. Goran Funes, ŠRU Bačica iz Cernika
2. Nedeljko Čepo, ŠRU Starovirac iz Otoka
3. Slavko Abrić, ŠRU Bačica iz Cernika

3. liga-zapad, seniori ekipno:
1. ŠRD Novi Marof iz Novog Marofa
2. ŠRD Ivanec iz Ivanca
3. ŠRK Sveti Petar iz Zagreba

3. liga-zapad, seniori pojedinačno:
1. Vladimir Hartek – ŠRK Sveti Petar iz Zagreba
2. Ivan Hartek – ŠRK Sveti Petar iz Zagreba
3. Zlatko Cmrk – ŠRD Novi Marof iz Novog Marofa

3. liga-sjever, seniori ekipno:
1. ŠRD Klen iz Svete Marije
2. ŠRD Ostriž iz Novakovca
3. ŠRD Som iz Kotoribe

3. liga-sjever, seniori pojedinačno:
1. Marijan Mutak – ŠRD Klen iz Svete Marije
2. Mladen Mesarek – ŠRD Ostriž iz Novakovca
3. Darko Oreški – ŠRD Karas iz Peklenice

Seniorke ekipno:
1. ŠRD Klen iz Svete Marije
2. ŠRK Koprivnica iz Koprivnice
3. ŠRK Agram iz Zagreba

Seniorke pojedinačno:
1. Paula Pongrac, ŠRD Klen iz Svete Marije
2. Ivanka Škoda, ŠRD Klen iz Svete Marije
3. Tatjana Štajduhar, ŠRK Koprivnica iz Koprivnice

Mladež U-14 pojedinačno:
1. Erwin Škoda, ŠRD Glavatica Pfeifer iz Preloga
2. Marko Derjanović, ŠRU Mrena iz Nove Gradiške
3. Leon Jureša, ŠRD Peščenica iz Zagreba

Mladež U-18 pojedinačno:
1. Dino Hrenar, UŠR Štuka iz Petrinje
2. Mihael Guliš, ŠRD Rak iz Rakitja
3. Leon Međimurec, ŠRK Karas Kuzminec

Mladež U-23 pojedinačno:
1. Alan Perko, ŠRD Glavatica Pfeifer iz Preloga
2. Nikola Filipašić, ŠRD Som iz Kotoribe
3. Ivan Turković, ŠRD Šaran iz Zaprešića

Osobe s invaliditetom pojedinačno:
1. Ivica Bonino Hasan, ŠRK Varaždin Interland iz Varaždina
2. Mensur Rošić, ŠRD Ilova iz Garešnice
3. Željko Kljajić, ŠRD Ilova iz Garešnice

Prvenstvo Hrvatske 2014. u lovu pastrve prirodnim mamcima
Pojedinačno:
1. Željko Kljajić, ŠRD TPK iz Zagreba
2. Boris Grubić, ŠRU Smuđ Sisak
3. Anđelo Orač, ŠRK TPK iz Zagreba

Prvenstvo Hrvatske 2014. u lovu pastrve prirodnim mamcima na jezeru
Pojedinačno:
1. Željko Kljajić, ŠRD Peščenica iz Zagreba
2. Anđelo Orač, ŠRK TPK iz Zagreba
3. Boris Grubić, ŠRU Smuđ iz Siska

Prvenstvo Hrvatske 2014. u lovu predatora s obale umjetnim mamcima
Pojedinačno:
1. Mijo Boras, ŠRD Pešćenica iz Zagreba
2. Hrvoje Kuzmić, ŠRK Šoderica iz Koprivnice
3. Mario Matijašić, ŠRD Ogulin iz Ogulina

Prvenstvo Hrvatske 2014. u lovu šarana
1. UŠRIDRRH iz Zagreba, Dalibor Banaj i Hrvoje Jakopčević
2. ŠRD Šaran Našice 1, Dalibor Stanić i Tihomir Delić
3. ŠRD Šaran Našice 3/A je to, Tomislav Vukšić i Damir Ladnjak

Prvenstvo Hrvatske 2014. u lovu pastrvskog grgeča
1. ŠRD Jezera DP Tuning iz Bedekovčine, Predrag Maslić i Josip Pecigoš
2. ŠRD Sloga iz Orešja, Danijel Vignjević i Siniša Josip Pavlinić
3. ŠRD Picok 2 iz Đurđevca, Željko Novak i Marijan Bojčuk

Prvenstvo Hrvatske 2014. u lovu pastrve muhom
Ekipno:
1. ŠRD Ogulin 1 iz Ogulina
2. ŠRD Ogulin 2 iz Ogulina
3. ŠRD Cetina iz Sinja

Pojedinačno:
1. Miroslav Katičić iz ŠRD Ogulin 2
2. Dalibor Kostelić iz ŠRD Ogulin 1
3. Marinko Puškarić iz ŠRD Ogulin 1

Prvenstvo Hrvatske 2014. u castingu
Seniori pojedinačno:
1. Marko Popović, ŠRD Čabranka iz Čabra
2. Bruno Brovet, ŠRD Čabranka iz Čabra
3. Marino Turk, ŠRD Čabranka iz Čabra
Juniori pojedinačno:
1. Sandi Zbašnik – ŠRD Čabranka iz Čabra
Juniorke pojedinačno:
1. Marija Turković – ŠRD Zelina iz Zeline

Većina najboljih izborila je pravo nastupa za reprezentaciju Hrvatske te su sudjelovali na svjetskim prvenstvima u svojim disciplinama.

Fotografije sa proglašenja dostupne na grupi Ribolov Hrvatska

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.