Ekipa ŠRK TSH Sensas Matchfishing Čakovec pobjednik Prve Hrvatske lige u sportskom ribolovu

Vijesti
Zadnja dva kola 1. Lige u sportskom ribolovu održana su na Banovoj Jaruzi kod Kutine gdje je ekipa ŠRK TSH Sensas Matchfishing Čakovec osvojila ekipno treće i četvrto mjesto te time osigurala naslov prvaka Hrvatske za 2022. godinu. Nakon održanih 12. kola Prve Hrvatske lige u športskom ribolovu ekipa ŠRK TSH Sensas Matchfishing Čakovec uspjela je obraniti prošlogodišnji naslov te je opet postala ekipni prvak Hrvatske u športskom ribolovu. Drugo mjesto zauzela je ekipa „Bjelke“ iz Sunje sa 11 bodova zaostatka dok je treća bila ekipa „Klena“ iz Svete Marije sa 33 boda zaostatka.
U pojedinačnom plasmanu Prve hrvatske lige u sportskom ribolovu Alan Perko postao je prvak lige za 2022. godinu gdje je bio vodeći doslovno od prvog do zadnjeg kola. Drugo mjesto u pojedinačnom plasmanu osvojio je Matija Kraševac iz ekipe „Topfishing“ Zagreb dok je treći bio Mario Pejaković iz ekipe „Bjelke“ iz Sunje.